Canlı eğlence

Kamu güvenliği ve grup boyutuyla ilgili katı sınırlar, tüm dünyadaki gösterileri iptal eden sanatçılara ve mekanlara sahiptir. Sonuç olarak, canlı eğlence için arama hacmi % 24 azaldı ve dönüşüm oranları% 30 düştü .

Konferanslar

Almanya chat pek çok büyük konferansın iptal edildiğini, etkinliklerini sonbahara kadar ertelediğini ya da sanal bir etkinliği düzenlemeye çalıştığını çok iyi biliyorum. Ne yazık ki, birçok işletme pazarlama hunilerini doldurmak için etkinlik pazarlamasına güvenmektedir, bu nedenle bu etkinlik iptallerinin diğer işletmeler için de dalgalanma etkileri olacaktır. Şubat ayı sonunda COVID-19’un patlak vermesinden bu yana, etkinlik pazarlamacıları daha fazla etkinlik iptal edilmeye devam ettikçe dönüşümlerde% 33’lük bir azalma fark ettiler.

Spor ve fitness

Önde gelen gelecek için büyük spor ligleri ve rec ligleri iptal edilir. Almanya sohbet birçok topluluk sosyal uzaklaşma çabalarını arttırdıkça, daha fazla spor salonunun kapanması gerekiyor ve açık olanların daha az yeni üye kapıdan yürüdüğünü görecek. Tüm bunlar, spor ve zindeliğe bağlı birçok sektörde dönüşüm oranlarında güçlü düşüşler gördüğünü söyledi.

Dikkate değer bir istisna, spor programlarının (çevrimiçi ve çevrimdışı) ve spor kamplarının son birkaç hafta içinde pek çok kişi evden çıkmayı planlamaya başladığında önemli bir artış kaydetmesidir.

Yapı ve inşaat

Ani bir ekonomik gerileme ve çalışma sahalarının kapatılması, inşaat ve inşaat endüstrisinde beklenmedik bir sönümleyici oluşturmaktadır. Sohbet gelecekteki projeler durmaya veya gecikmeye başladıkça, potansiyel müşterilerin de dönüşüm sağlama olasılığı azalıyor. Sektördeki sezonluk reklam maliyetleri zaten artmaya başladığı için son zamanlama zayıftır.

Endüstriyel ve imalat

İmalat işlemleri yavaşladıkça, imalat ve sanayi mallarına yönelik PPC kampanyalarının da etkilendiğini görüyoruz. Tıklama başına maliyet% 5 arttı ve sektördeki dönüşüm oranları ılımlı bir şekilde azaldı, ancak reklamverenler arama trafiğindeki% 13’lük bir düşüşten zarar görüyor.

Önümüzdeki birkaç ay boyunca hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olmak üzere hepimiz değişiyoruz. Güvenli, sağlıklı kalın ve sosyal mesafeyi koruyun. İçeri takılı kalırken, PPC hesaplarınıza ve WordStream bloguna göz atın. Görüldüğü gibi yeni trendleri ortaya sağlıklı hesabınızın performansını tutmak ve stratejileri, düzenli gönderme olacak.

Veri kaynakları

Bu rapor, şu ana kadar 2020 boyunca Google Arama’da reklam veren tüm sektörlerdeki ABD merkezli 15.759 WordStream müşteri hesabının bir örneğini temel almaktadır. Her sektör en az 30 benzersiz aktif müşteri içerir. Endeksleme amacıyla, 24 Şubat’tan bu yana önceki hesap performansını önceki altı haftalık ortalamayla karşılaştırdık.

Almanya Chat Virüsten etkilenen yerler
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet